AirPods 3 prototipinin görüntüleri internete düştü

Apple geçen hafta yeni ürünlerini tanıtsa da merakla beklenen AirPods 3 hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Yeni nesil kablosuz kulaklığın prototipine ait olduğu iddia edilen görüntüler yayınlandı.
Apple’ın iPhone 11 serisini duyurduğu aktiflikte pek çok kişi yeni nesil AirPods hakkında bir şeyler duymayı umuyordu lakin şirket AirPods 3‘ten hiç bahsetmedi. İnternete düşen görseller kablosuz kulaklığın yolda olduğunu gösteriyor.
AirPods 2 geçtiğimiz Mart ayında resmiyet kazanmıştı. Kulaklık yeni bir yonga, Hey Siri denetimi, yüzde 50 daha çokça konuşma vadesi ve isteğe bağlı bir kablosuz şarj kutusu ile geldi.

2020’de çıkabilir

Şirketin gürültü tedbire teknolojisi ve suya dayanıklılık üzere özellikler sunacak yeni bir kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığı söyleniyordu. SlashLeaks, AirPods 3’e ilişkin olduğu tez edilen birtakım görseller yayınladı.
Sızıntının aslı, imajlardaki aksesuarın AirPods 3 prototipi olduğunu belirtmesine karşın sair hiçbir detay vermedi. Apple’ın geçen hafta düzenlediği Eylül etkinliğinde resmiyet kazanmayan yeni kulaklığın 2020 yılında piyasaya sürülebileceği söyleniyor.

Kaynak: https://www.donanimhaber.com/AirPods-3-prototipinin-goruntuleri-internete-dustu–114156