Sea of Thieves İçin Mikro Ödemeler Periyodu Başlıyor

Dört gözle bekleniyordu herhalde...
 Sea of Thieves İçin Mikro Ödemeler Periyodu Başlıyor

Başlangıçta sıkıntılar yaşasa da sonrasında devam eden geliştirme süreciyle oyuncu kitlesini bir arada tutmayı başaran Sea of Thieves yoluna yeni güncellemelerle devam ediyor. Son olarak oyuna evcil hayvanlar dahil edilmişti. Bunu gerçek para ile alışveriş yapılabilecek olan oyun içi market ‘The Pirate Emporium’ takip ediyor.

Uzun vadedir geleceği konuşulan mikro ödemeler, The Pirate Emporium ile oyuna dahil edilmiş oluyor böylelikle. Rare’in “Smuggler’s Run” yayınında ABD fiyatları da paylaşılmış durumda. Buna nazaran; oyun içi para ünitesi 'Ancient Coin' satın almak için harcanacak meblağlar şu halde:

  • 150 Ancient Coins – 1,99$
  • 550 Ancient Coins – 4,99$
  • 1.000 Ancient Coins – 9,99$
  • 2.550 Ancient Coinst – 22,99$
  • 4.250 Ancient Coins – 34,99$

Nadir iskeletleri haklayıp Ancient Coin kazanma ihtimali de var olağan. Lakin bu iskeletler ne nispette önünüze çıkar, onları yendiğinizde ne kadar para kazanırsınız, bu mevzuda net bir icmalde bulunmak imkânı yok.

The Pirate Emporium’da yalnızca oyun içi para alışverişi yapılmayacak doğal, farklı şeyler de satın alınabiliyor. Güncelleme ile ilgili daha detaylı malumatlar almak isteyenler şu adresten denetim edebilirler. Sea of Thieves’in bir sonraki güncellemesi 9 Ekim’de gelecek, lakin şimdi içeriği ile ilgili bir paylaşım yapılmış değil. Bakalım nasıl sürprizlerle çıkacaklar takipçilerinin önüne…

Kaynak: https://oyungezer.com.tr/haber/sea-of-thieves-icin-mikro-odemeler-donemi-basliyor